Half-Life 2
Trochu sa to hanbím priznať, ale k Half-Life 2 som sa po prvý krát dostal aj teraz. Trochu sa hanbím aj pred sebou a ľutujem, že som tak dlho čakal. Avšak napriek tomu, že ide o 8 rokov starú hru,… Read More »Half-Life 2
Trochu sa to hanbím priznať, ale k Half-Life 2 som sa po prvý krát dostal aj teraz. Trochu sa hanbím aj pred sebou a ľutujem, že som tak dlho čakal. Avšak napriek tomu, že ide o 8 rokov starú hru,… Read More »Half-Life 2
Táto hra si dosť zakladá na uveriteľnom pozadí, ktoré, aj keď nie je príliš prepracované, robí hru zaujímavou. V podstate ide o klasickú strieľačku zo všetkým čo k tomu patrí, a pár zaujímavými vlastnosťami, ktoré sa v každej FPS nevyskytujú.… Read More »Frontlines: Fuel of War
Zaujímavá hra, ktorá mieša veľa prvkov, ale bohužiaľ žiaden nedotiahla úplne do konca. Je tu tá časť za mariňáka. Tá je možno najklasickejšia, a aj najviac prepracovaná. Klasický survival horor, ktorý síce nemá takú hustú atmosféru akú som čakal, ale… Read More »Aliens vs Predator
Predchádzajúca stratégia od Massive Entertainment, Ground Control II, ma neskutočne chytila, a tak som sa na World in Conflict neskutočne tešil. Ground Control mal zaujímavý a v celku dobre podaný príbeh a výbornú hrateľnosť, a World in Conflict si tieto… Read More »World in Conflict a Soviet Assault