Ťažko sa mi toto predstavenie hodnotí. Je to minimálne alternatvíva a miestami až artové. Každopádne text LAJČIAK má čo povedať. Dozviete sa niečo o človeku, o ktorom ste zrejeme nikdy nepočuli, ale jeho myšlienky majú váhu aj dnes.
Dozviete sa o regióne, o ktorom zrejme veľa nerozmýšľate, a ktorý sa až tak veľmi nezmenil po mnohých stránkach.
Dozviete sa o národe, ktorý v tejto krajine žije, a tiež sa veľmi nezmenil.
Zasmejete sa, sem tam prídu aj zimomriavky, a sem tam si poviete WTF.
Neviem či by som povedal, že odporúčam, ale minimálne asi nebudete úplne ľutovať (aj keď niektorí sa tak po predstavení medzi divákmi vyjadrovali, s čím nesúhlasím).